renovace a opravy veteranu brno venkov autoservis pro veterany trabant 601 combi

Nesmírně krásný charakter a historie. Ach. Náš autoservis pro veterány nedávno přivítal jedinečného a všem, kteří obrážíte srazy, dobře známého Trabant 601 kombi. Veterán s námi prošel ne malou opravou a úpravou.

trabant 601 combi autoservis veteranu renovace a opravy historickych vozidel

Oprava Náprav a Převodovky

Prvním krokem byla modernizace náprav. Původní kamenné nápravy byly převedeny na méně náročné tripod. Převodovka zůstala věrná svému původu, pouze jsme provedli výměnu planetových kol v diferenciálu. Svislým čepům jsme dopřáli nová pouzdra a tyčkám řízení nové kulové čepy, pro zajištění plynulé a spolehlivé jízdy.

Veterán Inovace: Brzdový Systém ready!

Chceme, aby Trabant 601 kombi nejen skvěle vypadal, ale také bezpečně fungoval. Proto jsme se postarali o výměnu brzdového systému (Chci taky nový brzdy!) Nová prasátka, obložení a bubny zajistí bezproblémové brzdění a plnou kontrolu nad veteránem.

Servis a Revize Přídavného Topení

Pro zimní období jsme nezapomněli na pohodlí v kabině. Originální přídavné topení prošlo důkladnou očistou a rozborkou palivového čerpadla. 

Těsnění a Karosářské Úpravy

Věříme, že detaily dělají rozdíl a taky celek. Proto jsme se věnovali drobné karosařině – i s třemi krály: Brousil, Nahradil a Zavařil. A Čelní sklo má nové těsnění, což nám zajistí méně vlhkosti v kabině.  

renovace a opravy veteranu Brno venkov Adamov u Brna VVCC mam veterana STK pro veterany

Trabant a omlazení motoru? Cože?

Srdcem každého vozu je jeho motor. Prováděli jsme pečlivou výměnu motoru, která zahrnovala očištění jeho komponentů (Chci omladit motor). Díky této renovaci je Trabant 601 kombi nyní připraven plesat radostí na silnicích. Takže zpátky do Prahy!

V našem autoservisu pro veterány u Brna se specializujeme na opravy a renovace starších vozidel, jako je tento Trabant 601 kombi. Jsme hrdí, že můžeme přinášet naši vášeň, dělat to co nás baví a Vám tak dělat radost. Kontaktujte nás a dejte svému historickému vozidlu nový dech. Nebo nám napište do zpráv na FB.

Dýchejte, plesejte, mějte se a smějte se, Váš Vrak Veteran Car Club 🙂


Líbí se Vám naše práce?