Kdy je Doklikovaná? Sraz veteránů v Adamově u Brna.


,

Ať je jaro nebo podzim, veteránem se rád vozím.

Automoto sezóna 2023 se blíží ke svému konci, ale milovníci veteránů mají ve svém kalendáři ještě jednu vzrušující událost! Dne 28. října se v Adamově u Brna se koná očekávaná Doklikovaná. Všichni nadšenci pro historická auta jsou srdečně zvání 🙂

Tato akce, která již získala reputaci jednoho z populárních setkání veteránů v České republice, slibuje přinést návštěvníkům spoustu vzrušení a nostalgických okamžiků. Zatímco se s námi sezóna pomalu loučí a auta (veterány) čeká zimní spánek, Doklikovaná a všichni členi Vrak Veteran Car Club se postarají o to, aby to bylo loučení na nejmíň příjemnější.

Program srazu veteránů

  • Setkání účastníků: Od 14:00 do 15:00 hodin se na parkovišti na Adamovském náměstí Práce setkají majitelé veteránů. Jako každý půlrok setkání doprovázejí dlouhé a příjemné konverzace o zážitcích, strastech, slastech a výměně zkušeností. Vítáni jsou všichni kolemjdoucí jakéhokoli věku. A že veterána nemáte? Domluvte si jízdu u některých z účastníků. Klub přátel historických vozidel je družstvo příjemných dobrosrdečných lidí.

  • Výstava veteránů na náměstí: Hodinka před odjezdem patří starým krásám. Od 14:00 do 15:00 hodin se přijďte podívat na výstava historických automobilů, s kterými přijeli účastníci spanilé jízdy. Od vzácných veteránů před válkou až po kultovní vozy 60. a 70. let – máte možnost procházet se časem vývoje automobilů.

  • Společná spanilá jízda Moravským krasem: Akci zakončujeme krásnou spanilou jízdou po malebném Moravském krasu. Od cca 15:00 / 15:30 hodin se účastníci vydají na cestu, která je zavede kolem úchvatných přírodních scenérií a historických památek srdce krasu. Čeká nás zážitek a to nejen pro majitele veteránů, ale i pro Vás, kteří rádi sledujete tato krásná auta na cestě. Zamáváte nám? 🙂

Doklikovaná je zážitkem, který si určitě nenechte ujít. Bez ohledu na to, jestli veterána vlastníte nebo obdivujete, budete nadšení. A když se sezóna uzavře a zimní měsíce se přehoupnou do jara, čeká nás další setkání k zahájení automoto sezóny – Zaklikovaná. Na jarní zaklikované pro Vás chystáme už něco víc. Co to bude? To je překvapení. Sledujte nás na sociálních sítích a na webu v Novinkách z naší dílny.

Více info na naší FB události ZDE

Malá ukázka z minulých půlročníků


Líbí se Vám naše práce?